TENIS

V Tenis Centru Lužiny v Praze 13 pro Vás máme připraveny 3 kvalitní tenisové kurty s umělým povrchem Decoturf, 3 nové venkovní kurty s umělou antukou, z toho jeden je na zimu překryt přetlakovou halou.

Kurty jsou každý den pravidelně a pečlivě udržovány tak, aby měli všichni hráči možnost zahrát si na kvalitním povrchu.

Jestliže se chcete stále zdokonalovat ve svých tenisových dovednostech anebo jste naopak tenisoví začátečníci či nemáte stálé spoluhráče, využijte naší nabídky - hry s trenéry. Máme k dispozici 5 trenérů. Jejich odborné znalosti určitě přispějí k Vašemu výkonnostnímu vzestupu.

Pokud nemáte tenisové vybavení, dají se tenisové rakety za poplatek půjčit na recepci areálu.

Rezervaci je možné provádět telefonicky 731 011 110, osobně na recepci sportovního areálu nebo přes internetový rezervační systém

TENISOVÁ ŠKOLA

U nás naleznete tenisovou školu pod vedením Mikuláše Sadirova (Dvojnásobný mistr Ukrajiny). Klidné a krásné prostředí areálu ve spojení s profesionálními trenéry a šesti vysoce kvalitně připravenými kurty je správnou cestou pro všechny, kdo se chtějí učit hrát tenis nebo se v tenise zdokonalovat. Naším cílem je vést děti a mladé tenisty k získání tenisových dovedností, znalostí a zkušeností důležitých pro dráhu vrcholového tenisty.

Zájemci o výuku se mohou hlásit na info@tenis-luziny.cz, případně vyplnit přihlášku na recepci nebo vyplnit online formulář ZDE.

LETNÍ TENISOVÝ KEMP

VÝUKA TENISU PRO DOSPĚLÉ

Zájemci o výuku mohou vyplnit online formulář zde, nebo napsat email na info@tenis-luziny.cz,