BADMINTON

Badminton je nejrychlejší sport, který se hraje raketou. Jeho oblíbenost v poslední době velmi stoupá a s ní i zájem o badmintonové kurty. V našem sportovním centru si můžete zahrát v plně klimatizované hale. K dispozici jsou 4 badmintonové kurty s kvalitním povrchem.

Rezervaci je možné provádět telefonicky +420 731 011 110, přes internetový rezervační systém nebo osobně na recepci sportovního areálu.

BADMINTONOVÁ ŠKOLA

BC Aktiv Lužiny

První badmintonový klub v naší městské části. Jsme členem Českého badmintonového svazu.

Naší prioritou je práce s mládeží, chceme nabídnout ve svých družstvech badminton co největšímu počtu dětí. Dětem je věnována maximální individuální péče. Výchova hráčů k individuálně nejvyšší možné kvalitě přes jejich výchovu jako lidí a s využíváním nejnovějších poznatků a trendů ve sportovním tréninku mládeže u nás i v zahraničí - vycházíme především z dánské badmintonové školy v duchu hesla "Chceš-li mít dobré hráče, musíš dobře trénovat." Cílem je zdravý a sebevědomý hráč s kvalitně položenými badmintonovými základy. Pomáháme rozvíjet všechny složky sportovního tréninku: kondici, techniku, taktiku i duševní a intelektové procesy v jejich celistvosti herního výkonu.

Do badmintonové školy se můžete přihlásit i v průběhu sezóny. Tréninky probíhají jak individuálně, tak i ve skupinách.

Zájemci se mohou hlásit na info@tenis-luziny.cz, badminton@tenis-luziny.cz ,vyplnit přihlášku osobně na recepci areálu nebo vyplnit online přihlášku ZDE.

LETNÍ BADMINTONOVÉ KEMPY

TRENÉŘI

Marcel Uhlich

Trenér ČBaS III. třídy

Mám bohaté zkušenosti s trénováním jak závodního, tak i rekreačního badmintonu. Badminton hraji 45 let.

Začátečníky naučím: Držení rakety, podání, základní údery, pravidla, zvládnutí správného pohybu po kurtu, taktiku dvouhry, čtyřhry i mixu.

Pokročilým ukáži cestu ke zlepšení.