BADMINTON

Badminton je nejrychlejší sport, který se hraje raketou. Jeho oblíbenost v poslední době velmi stoupá a s ní i zájem o badmintonové kurty. V našem sportovním centru si můžete zahrát v plně klimatizované hale. K dispozici jsou 4 badmintonové kurty s kvalitním povrchem.

Rezervaci je možné provádět telefonicky 731 011 110, přes internetový rezervační systém nebo osobně na recepci sportovního areálu.

BADMINTONOVÁ ŠKOLA

BC Aktiv Lužiny

První badmintonový klub v naší městské části. Jsme členem Českého badmintonového svazu.

Naší prioritou je práce s mládeží, chceme nabídnout ve svých družstvech badminton co největšímu počtu dětí. Dětem je věnována maximální individuální péče. Výchova hráčů k individuálně nejvyšší možné kvalitě přes jejich výchovu jako lidí a s využíváním nejnovějších poznatků a trendů ve sportovním tréninku mládeže u nás i v zahraničí - vycházíme především z dánské badmintonové školy v duchu hesla "Chceš-li mít dobré hráče, musíš dobře trénovat." Cílem je zdravý a sebevědomý hráč s kvalitně položenými badmintonovými základy. Pomáháme rozvíjet všechny složky sportovního tréninku: kondici, techniku, taktiku i duševní a intelektové procesy v jejich celistvosti herního výkonu.

Do badmintonové školy se můžete přihlásit i v průběhu sezóny. Tréninky probíhají jak individuálně, tak i ve skupinách.

Zájemci se mohou hlásit na info@tenis-luziny.cz, badminton@tenis-luziny.cz ,vyplnit přihlášku osobně na recepci areálu nebo vyplnit online přihlášku ZDE.

LETNÍ BADMINTONOVÝ KEMP

Přihlášku na letní badmintonový kemp můžete vyplit zde.

TRENÉŘI

Marcel Uhlich

Trenér ČBaS III. třídy

Mám bohaté zkušenosti s trénováním jak závodního, tak i rekreačního badmintonu. Badminton hraji 45 let.

Začátečníky naučím: Držení rakety, podání, základní údery, pravidla, zvládnutí správného pohybu po kurtu, taktiku dvouhry, čtyřhry i mixu.

Pokročilým ukáži cestu ke zlepšení.

Mgr. Hana Kolářová

trenérka I. třídy (UK FTVS)

Jsem absolventkou FTVS UK v Praze (obor tělesná výchova a sport se zaměřením na trenérství badmintonu).

Hraji závodně badminton mnoho let za klub Tj sokol Plzeň Doubravka.

pracuji s mládeží, mám zkušenosti s rekreačními i závodními hráči.